Kategorie

Infolinia
Infolinia
+48 61 649 87 97

Manufacturers

Szanowni Państwo,

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 1-2 dni robocze.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem”  do momentu wysłania przesyłki

Przesyłki kurierskie i pocztowe wysyłamy w dni powszednie w godzinach 11-12.

Kupując w www.butik-claro.pl/sklep.butik-claro.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:

1.

przesyłka dotrze do Państwa w 24 godziny (od daty nadania do godziny 13:00, w dni robocze) na terenie całej Polski w cenie 15zł lub 20zł za pobraniem.

2.

poczta

Koszt paczki pocztowej priorytetowej wynosi 15zł lub 22zł za pobraniem. Przesyłka dotrze do Państwa w ciągu 3 dni roboczych od nadania. Podana cena dotyczy paczek o wadze do 1kg. W przypadku większego zamówienia cena przesyłki podawana będzie indywidualnie drogą mailową.

Mamy dla Państwa również nową formę przesyłki: PACZKA MINI do 1kg. Z uwagi na oryginalne opakowanie dostarczane przez pocztę polską, maksymalna ilość ubrań jaką możemy wysłać tą paczką to 3 sztuki. Koszt paczki MINI to 5,50zł ekonomia, lub 7,50zł priorytet.

3.

Odbiór osobisty w Poznaniu możliwy jest w naszym Butiku przy ulicy św. Czesława 7/13.

Większość zamówień pakujemy w koperty bądź kartony (w zależności od wielkości zamówienia). Wybór opakowania zależy od ilości zamówionych produktów oraz ich gabarytów.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci odbioru zamówienia w ten sposób na nasz adres mailowy claro@butik-claro lub telefonicznie.
Przy odbiorze osobistym w Butiku możliwa jest płatność gotówką lub kartą.

Godziny otwarcia Butiku CLARO:

Poniedziałek – Piątek : 10:30 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

Jeśli powyższe godziny nie są dla Państwa dogodne, bardzo prosimy o kontakt.

Zapraszamy na zakupy!
Zespół Butiku Claro

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Chętnie realizujemy zamówienia z zagranicy. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka oraz Poczty Polskiej. System jest tak zdefiniowany, by w dobrym przybliżeniu kalkulować koszty wysyłki już w momencie składania przez Państwa zamówienia.