Kategorie

Infolinia
Infolinia
+48 61 649 87 97

Manufacturers

Nasz butik powstał z miłości do dzieci. Jesteśmy mamami, którym zawsze zależało na modnym i wygodnym ubraniu dzieci. Kilka lat temu zetknęłyśmy się z hiszpańską marką Mayoral, której kolekcja nas zachwyciła. Jednak w najbliższej okolicy brakowało nam szerszej oferty ubrań tej marki, stąd też pomysł na założenie własnego sklepu.

Butik CLARO działa w Poznaniu od 21 stycznia 2012 roku. Swą działalność rozpoczął kolekcją Mayoral wiosna-lato 2012. W lipcu pojawi się już w naszym stacjonarnym Butiku kolekcja jesienna, dlatego rozpoczyna swą działalność sklep internetowy, w którym oferować będziemy ubiegłe kolekcje w trakcyjnych cenach.

Oferta Butiku CLARO skierowana jest wszystkim do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych (Kolekcja Mini 3-8 lat) oraz do młodzieży szkolnej w przedziale wiekowym 8-16 lat, która w swych wyborach kieruje się aktualnymi trendami mody. Oferta nasza uzupełniona jest o kolekcje dla młodszych dzieci, w 2 kategoriach wiekowych: Newborn 2-4 i 4-6 mięcy  oraz  Baby 9-24 miesiące (inspirowane przez świeże, jasne kolory i delikatne tkaniny). Wszystkie kolekcje są komfortowe i wygodne w noszeniu, gwarantując swobodę ruchu.
Butik oferuje odzież uzupełnioną o oferowane przez Mayoral obuwie, rajstopy, skarpety, paski oraz czapki.

Butik CLARO prezentuje bardzo szeroka gamę produktów firmy Mayoral. Zachęcamy do częstego odwiedzania sklepu, ponieważ ubrania w większości przypadków występują w pojedynczych rozmiarach. Sprawi to, że Twoje dziecko będzie ubrane niepowtarzalnie.

Zapraszamy wszystkich, dla których estetyczny, niepowtarzalny styl ubierania dzieci ma niebagatelne znaczenie!

Szersze informacje o Butiku CLARO znajdziesz na naszej stronie www. butik-claro.pl

Adres sklepu stacjonarnego:

ul. św. Czesława 7/13

61-575 Poznań

tel. 61 649 87 97